remove

Hizmetler

Profen Savunma Teknolojileri; tasarım, geliştirme, sistem entegrasyonu ve uydu iletişim sistemlerinin, yer istasyonlarının ve şebekelerin temininde yüksek derecede teknik uzmanlığa sahiptir. Proje bazlı olarak açılan ihaleler kapsamında Profen Savunma Teknolojileri, sunduğu karmaşık ağ çözümlerinin güvenilir ve uygun maliyetli olmasını sağlamak için; kapsamlı sistem tasarımı, analiz, bağlantı bütçeleri ve güvenilirlik hususlarını içeren ayrıntılı çalışmalar yapmakta ve teknik teklifler hazırlamaktadır.

Eski sistemler için ise Profen Savunma Teknolojileri; iyileştirme, yenileme ve yeniden düzenleme, onarım ve değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Son derece deneyimli ve sektörde gerekli eğitimleri almış personeli ile, her tür büyüklüğe ve bütçeye sahip projeler sunabilmektedir. Profen Savunma Teknolojileri’in tecrübeli personeli gerek güvenlikle ilgili gerekse kültürel, etnik ve çevresel etmenlerin belirleyici faktörler olduğu zorlu ortamlar için mükemmel proje yönetimi ve iletişim becerileri sergilemektedir.

Profen Savunma Teknolojileri, müşterilerin sürekli destek gereksinimleri için önleyici bakım ve iyileştirici bakım dahil olmak üzere eksiksiz bakım hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli saha teknisyenleri ve mühendisleri tarafından verilen bu hizmetler, sistemlerin çalışamaz olduğu zamanı asgariye indirmektedir ve sistemlerin, düşük tamir masrafları ile sürekli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Profen Savunma Teknolojileri ayrıca operasyon ve bakım eğitimleri; sorun giderme ve önleyici bakım, anten RF teorisi, denetleyici devreye alma ve sorun giderme, anten elektrik/mekanik parametre doğrulaması eğitimleri ve belirli antenlere ve/veya müşteri ihtiyaçlarına özgü eğitimler vermektedir.