remove

Hakkımızda

Profen Savunma Teknolojileri

Profen Savunma Teknolojileri, dünya genelindeki silahlı kuvvetler ve kamu düzenini koruma görevini yürüten kurumlara İstihbarat, Gözetleme, Keşif ve ihtiyaca özel iletişim çözümleri sunmaktadır.

Önde gelen milli savunma şirketlerinin tercih edilen çözüm ortağı olan Profen Savunma Teknolojileri; sinyal izleme, stratejik ve taktik iletişim sistemleri, muhabere izleme ve dinleme sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu ve devreye alınması faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yıllık bakım çözümleri sağlamakta; alanında uzman proje yönetim ekibi ve deneyimli mühendisleri ile zorlu projeler için eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

Profen Savunma Teknolojileri, bünyesindeki proje tasarım ofisleri ile müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına tekil ve özel çözümler sunma konusunda sektöründe öncü konumdadır.

Kamu kurumları ile süregelen projelerinin güvenlik ihtiyaçlarına yönelik Nato ve Milli Tesis Güvenlik Belgesine sahip olan Ankara ofisi, kişisel güvenlik belgesine sahip personeli ile birlikte, ulusal ve NATO standartlarındaki tüm güvenlik izinlerini almış durumdadır. Bu sayede, “Milli Gizli” ve “NATO Gizli” projelerinde yer alabilmektedir.

Profen Grup

1995’te kurulan Profen, büyümekte olan AR-GE merkezi ile Haberleşme Teknolojileri, Savunma Teknolojileri, Teleport & Uydu Network Hizmetleri, Medya & Yayıncılık, EPC ve Yaşam Bilimleri sektörlerine ürün ve hizmet sunan global bir şirkettir. Merkezi İstanbul’da bulunan Profen; Ankara, Konya ve yurt dışında Bakü ve Twekesbury (İngiltere) ofisleri ile dünya çapında yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümler sunmaktadır.

Profen, bünyesinde barındırdığı farklı grup şirketleri Profen İletişim Teknolojileri, Profen Savunma Teknolojileri, Profen Uydu Hizmetleri, Profen İnşaat, Profen UK ve Greenorm ile ticari ürünlerden askeri projelere uzanan geniş bir sektör yelpazesinde uzmanlık ve bilgi sahibidir. Her grup firması yer aldığı sektörlerde firma çalışanlarının başarı ve verimini artırmayı hedefleyerek teknik yenilikler alanında eğitime yatırım yapmayı önemsemektedir. Grup firmalarının deneyimli ve yetkin personeli, güvenlik, kültürel farklılık ve çevresel faktörlerin belirleyici olduğu ortamlarda üstün iletişim ve proje yönetimi becerileri sergileyerek her ölçek ve bütçede proje teslim edebilmektedir.

İş Ortağımız Olun