remove

Hakkımızda

Profen Savunma Teknolojileri

Profen Savunma Teknolojileri, dünya çapındaki ticari ve devlet kurumlarına ihtiyaca özel iletişim çözümleri sunar.

Önde gelen milli savunma şirketlerinin tercih edilen çözüm ortağı olan Profen Savunma Teknolojileri; izleme ve iletişim sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu ve devreye alınması faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yıllık bakım çözümleri sağlamakta; uzman proje yönetim ekibi ve deneyimli mühendisleri zorlu projeler için eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

Profen Grup

1995’te kurulan Profen, büyümekte olan AR-GE merkezi ile Haberleşme Teknolojileri, Savunma Teknolojileri, Teleport & Uydu Network Hizmetleri, Medya & Yayıncılık, EPC ve Yaşam Bilimleri sektörlerine ürün ve hizmet sunan global bir şirkettir. Merkezi İstanbul’da bulunan Profen; Ankara, Konya ve yurt dışında Bakü ve Twekesbury (İngiltere) ofisleri ile dünya çapında yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümler sunmaktadır.

Profen, bünyesinde barındırdığı farklı grup şirketleri Profen İletişim Teknolojileri, Profen Savunma Teknolojileri, Profen Uydu Hizmetleri, Profen İnşaat, Profen UK ve Greenorm ile ticari ürünlerden askeri projelere uzanan geniş bir sektör yelpazesinde uzmanlık ve bilgi sahibidir. Her grup firması yer aldığı sektörlerde firma çalışanlarının başarı ve verimini artırmayı hedefleyerek teknik yenilikler alanında eğitime yatırım yapmayı önemsemektedir. Grup firmalarının deneyimli ve yetkin personeli, güvenlik, kültürel farklılık ve çevresel faktörlerin belirleyici olduğu ortamlarda üstün iletişim ve proje yönetimi becerileri sergileyerek her ölçek ve bütçede proje teslim edebilmektedir.

İş Ortağımız Olun